Aktualności

Zobacz więcej

28 Maja 2019

Gospodarka Obiegu Zamkniętego oraz jej implementacja w firmie Purinova

Są firmy, które o swoich proekologicznych działaniach mówią dużo, a robią w zasadzie niewiele. Są też takie, które swój core business i misję działania oparły o filozofię gospodarki obiegu zamkniętego – czując, że jest to w zgodzie ze środowiskiem i w trosce o nie, a także zasadne ekonomicznie. Taką firmą jest właśnie Purinova.
20 Lutego 2019

Dziękujemy za udział w Międzynarodowych Targach Budownictwa i Architektury Budma 2019

Za nami cztery ciekawe dni spędzone na Międzynarodowych Targach BUDMA 2019
30 Listopada 2018

Zapytanie ofertowe nr 6/2018 - Przebudowa i remont

Zapraszamy do składania ofert na przebudowę i remont części laboratoryjno-biurowej budynku produkcyjnego  w Bydgoszczy.

13 Czerwca 2018

Targi UTECH Europe 2018

Przez najbliższe 3 dni serce branży poliuretanowej bije w Maastricht, gdzie odbywają się Targi UTECH Europe 2018. Zapraszamy do rozmów i spotkań na stoisku numer 546, na którym prezentujemy najnowsze polskie produkty.
11 Kwietnia 2018

Cykl szkoleń w centrali firmy Purinova w Bydgoszczy

W ostatnich miesiącach w centrali firmy Purinova w Bydgoszczy odbyły się kolejne szkolenia w ramach naszego cyklu edukacyjnego. Uczestniczyli w nich wykonawcy, którzy w ramach swojej działalności biznesowej wykorzystują system pian poliuretanowych Purios.
26 Marca 2018

Udział w międzynarodowych targach

W tych samych dniach w różnych częściach świata odbywały się międzynarodowe targi i konferencje, w których prezentowaliśmy markę Purios. W Polsce były to Targi Budma, a w USA – Sprayfoam 2018 Convention & Expo. Przeczytajcie krótkie informacje o tych wydarzeń:
Więcej