Aktualności

Zobacz więcej

22 Kwietnia 2021

Zapytanie ofertowe nr 9/FBW - Zakup usługi badawczej

Zapraszamy do składania ofert na zakup usługi badawczej polegającej na opracowaniu projektu technologicznego.
15 Kwietnia 2021

Zintegrowany System Zarządzania firmy Purinova

Wdrożenie, utrzymywanie i doskonalenie systemu zarządzania zgodnie z wymaganiami norm ISO to nie tylko wymóg rynku, ale także potwierdzenie zaangażowania i nowoczesnego podejścia do biznesu. Zintegrowany System Zarządzania firmy Purinova opiera się na trzech normach. Są to: ISO 9001:2015, ISO 14001:2015 oraz ISO 45001:2018.
2 Kwietnia 2021

Zapytanie ofertowe nr 8/FBW - Zakup usługi badawczej

Zapraszamy do składania ofert na zakup usługi badawczej polegającej na opracowaniu projektu technologicznego układu destylacji kondensatu powstałego z syntezy poliestrów i estrów celem optymalizacji procesu.
26 Marca 2021

Wesołych Świąt!

Z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych składamy Państwu najserdeczniejsze życzenia zdrowia, szczęścia, nadziei, samych słonecznych dni oraz sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym.

Życzą Właściciele i Pracownicy PURINOVA.
10 Września 2020

Nowość w Purinova – New Technology Polyester Poliol do pianki wiskoelastycznej.

Wykorzystując nasze duże doświadczenie w produkcji polioli poliestrowych, po miesiącach wytężonej pracy działu R&D wprowadzamy na rynek produkt dedykowany do firm z branży pian elastycznych. Wiemy doskonale, że wymagania stawiane producentom surowców na rynku pian elastycznych są bardzo wysokie. Dlatego do szerokiego wachlarza produktów jaki proponuje Purinova, dołączył nowy produkt - Polios NT170LV.
25 Maja 2020

Wyzwania branży poliuretanowej - współczynnik lambda.

Współczynnik przewodzenia ciepła, o którym tak dużo się mówi w branży termoizolacyjnej, oprócz tego, że jest właściwością fizyczną, stanowi o klasie materiału izolacyjnego, a to wpływa bezpośrednio na pozycję i cenę rynkową konkretnego produktu. I nic w tym dziwnego, w końcu o wartości izolacji powinna decydować właśnie zdolność danego wyrobu do ograniczenia strat ciepła
Więcej