Aktualności

następna strona 2

Zobacz więcej

21 Września 2023

Circular Economy – nasz film na VIII Festiwalu Filmów Odpowiedzialnych!

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że nasz film “Circular Economy - Tworzymy lepszą przyszłość” został zakwalifikowany do udziału w VIII Festiwalu Filmów Odpowiedzialnych „17 Celów” w kategorii biznes! To niesamowite osiągnięcie, którym chcielibyśmy podzielić.
Polios PET 1852 i PET 2562 z Deklaracją Środowiskową Produktu III typu
20 Września 2023

Polios PET 1852 i PET 2562 z Deklaracją Środowiskową Produktu III typu

Purinova przykłada ogromną wagę do jakości i zrównoważenia produktów. Właśnie dlatego z dumą informujemy, że produkty Polios PET 1852 i Polios PET 2562 uzyskały certyfikację środowiskową w postaci Deklaracji Środowiskowej III typu (EPD) Istytutu Techniki Budowlanej.
23 Sierpnia 2023

Wakacje na Orientację z Purinova: wspieramy pozytywny rozwój wspólnoty i środowiska dzięki chemii

W obliczu rosnących globalnych wyzwań związanych z zrównoważonym rozwojem, organizacja Purinova, o zasięgu międzynarodowym, z determinacją dąży do osiągnięcia priorytetowych celów związanych ze zrównoważoną przyszłością. Przywiązując uwagę do lokalnych inicjatyw, nasza firma działająca na arenie światowej konsekwentnie wspiera i rozwija akcje na rzecz swoich społeczności. Z dumą ogłaszamy nasze partnerstwo związane z tegoroczną edycją wyjątkowego wydarzenia o nazwie "Bydgoszcz na Orientację z Purinova", które zostało przeprowadzone pod hasłem #pozytywnachemia.
17 Lipca 2023

Bierzemy udział w akcjach wspierających naszą planetę

Z przyjemnością informujemy, że wzięliśmy udział w wiosennej akcji sadzenia drzew we współpracy z portalem ogłoszeń o pracę oraz innymi pracodawcami. Chcielibyśmy podzielić się z Wami wynikami naszego zaangażowania.
12 Czerwca 2023

Purinova na Kongresie AGD w Łodzi!

W dniach 23-25 maja w Łodzi odbył się V Kongres AGD, największe w Europie spotkanie dla przedstawicieli branży AGD, na którym nie zabrakło również reprezentantów Purinova. Skąd obecność producenta systemów poliuretanowych i polioli poliestrowych na wydarzeniu dedykowanym branży AGD? O tym w naszym najnowszym wpisie ⤵️
18 Kwietnia 2023

Wspieramy inicjatywy społeczne - Projekt "binGO"

W ostatnim czasie mieliśmy okazję wesprzeć akcję społeczną zorganizowaną przez grupę uczniów I LO im. Mikołaja Kopernika w Toruniu.
pokaż więcej aktualności