23 Sierpnia 2023

Wakacje na Orientację z Purinova: wspieramy pozytywny rozwój wspólnoty i środowiska dzięki chemii

W obliczu rosnących globalnych wyzwań związanych ze zrównoważonym rozwojem, organizacja Purinova, o zasięgu międzynarodowym, z determinacją dąży do osiągnięcia priorytetowych celów związanych ze zrównoważoną przyszłością. Przywiązując uwagę do lokalnych inicjatyw, nasza firma działająca na arenie światowej konsekwentnie wspiera i rozwija akcje na rzecz swoich społeczności. Z dumą ogłaszamy nasze partnerstwo związane z tegoroczną edycją wyjątkowego wydarzenia o nazwie Bydgoszcz na Orientację z Purinova, które zostało przeprowadzone pod hasłem #pozytywnachemia.

Naszym priorytetowym celem w ramach tego wydarzenia było stworzenie platformy integracyjnej dla mieszkańców Bydgoszczy i okolicznych regionów oraz ukazanie harmonijnego współbrzmienia pomiędzy dziedziną chemii a naturą. Jesteśmy głęboko przekonani, że nasza branża ma ogromny potencjał, jeśli chodzi o odgrywanie konstruktywnej roli w relacjach między ludźmi, środowiskiem i gospodarką. Dążymy do ukazania chemii jako siły napędowej w osiągnięciu równowagi pomiędzy tymi aspektami.

12 sierpnia entuzjaści aktywnego wypoczynku oraz miłośnicy chemii i natury wzięli udział w niezapomnianym pikniku oraz biegu w malowniczym parku leśnym Myślęcinek. To właśnie tutaj, w otoczeniu przyrody, spotkaliśmy się, aby wspólnie celebrować piknikowanie, rywalizację oraz odkrywanie właściwej drogi podczas emocjonującego biegu na orientację. Wydarzenie nie tylko sprzyjało rywalizacji, lecz także umożliwiło zbliżenie społeczności oraz propagowanie idei harmonijnego współistnienia z otaczającym nas ekosystemem.Wierzymy głęboko, że zrozumienie oraz wykorzystanie pozytywnej mocy chemii stanowi kluczowy element dla dobra wspólnoty i środowiska naturalnego. W związku z tym dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w "Wakacje na orientację z Purinova", aby razem celebrować potencjał chemii w kontekście pozytywnego rozwoju.

Nasz zespół intensywnie przygotowywał się do wydarzenia, rzucając sobie wyzwania i tworząc kolejne drużyny. Dziękujemy Wam za dołączenia do naszego biegu, wspólnego piknikowania oraz biesiadowania przy watach cukrowych, kiełbaskach z ogniska i piankach. To było niezapomniane wydarzenie, pełne radości, sportowej rywalizacji i związania społeczności.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom biegu – drużynie R&D!