1 Lipca 2021

Szkolimy partnerów z firmy DKSH (Chiny, Południowa Korea, Malezja, Myanmaru, Filipiny i Tajlandia) – New Technology Polyester Polyols

Z myślą o dystrybutorach zorganizowaliśmy serię dedykowanych szkoleń online dotyczących naszych produktów: New Technology Polyester Polyols. Dzięki nim zaproszeni partnerzy handlowi pogłębili wiedzę na temat szeroko rozumianych aspektów technicznych oraz komercyjnych nowej oferty.

New Technology Polyester Polyols to opatentowane produkty o wysokiej zawartości surowców recyklingowanych (aż do 67%!). Powstały jako odpowiedź na potrzeby zmieniającego się świata, a jednocześnie są wprowadzeniem w życie naszego wieloletniego doświadczenia w tworzeniu gospodarki o obiegu zamkniętym. NT Polyester Polyols to zrównoważone rozwiązanie dla przemysłu poliuretanowego, które daje szerokie spektrum zastosowania.  

W ubiegłym tygodniu w szkoleniu uczestniczyła firma DKSH, której pracownicy łączyli się z nami z wielu regionów Azji, w tym z: Chin, Południowej Korei, Malezji,  Myanmaru, Filipin i Tajlandii. Łącznie w szkoleniu brało udział aż 40 osób.

W ramach szkolenia zostały omówiony aspekty technologiczne, takie jak aplikacje i przykładowe formulacje. Szkolenie prowadził Michał Trzciński – Business Development Manager, a także Marta Pieńkowska – Dyrektor Działu R&D. Uczestnicy mieli możliwość zadawania pytań i poznania case study wdrożenia do produkcji Poliolu NT55/20M u jednego z naszych klientów.

Szkolenie to jest jednym z wielu przeprowadzonych w ostatnim czasie. Podobne szkolenia przeprowadziliśmy dla dystrybutorów w Afryce i Australii.

Jeśli jesteś zainteresowany szkoleniami to skontaktuj się z nami!
Szkolenia online dla dystrybutorów z firmy DKSH