25 Lutego 2022

Purinova wśród Diamentów Forbes 2022

Z ogromną radością informujemy, że prestiżowy magazyn Forbes, jeden z najważniejszych miesięczników biznesowych w Polsce, wyróżnił nas w gronie Diamentów Forbesa 2022.

W tegorocznej edycji Diamentów Forbes Purinova została zaliczona do grona firm o największym potencjale (o przychodach na poziomie 50-250 mln złotych), które udowodniły swoją skuteczność na polskim i światowym rynku.

 

Diamenty Forbes to obiektywny ranking przedsiębiorstw, które w ostatnich latach najbardziej dynamicznie rozwijały się w Polsce. Dane zostały opracowane przez analityków Dun & Bradstreet Poland we współpracy z redakcją miesięcznika. Wśród kluczowych kryteriów rankingu znalazły się między innymi wyniki finansowe za lata 2016-2020, wartość majątku, rating wiarygodności i ryzyka współpracy. Do sporządzenia wyceny posłużyły natomiast dane uwzględniające poziom sprzedaży, zysk netto, wartość majątku trwałego, należności oraz nakłady na inwestycje.

 

Purinova uplasowała się na 14 miejscu w regionie kujawsko-pomorskim wśród firm o przychodach na poziomie 50-250 mln złotych. Udział firm z naszego regionu w ogólnej liczbie Diamentów wynosi 16,3%. Najwyższe wyniki osiągnęli przedstawiciele branż notujących wzrosty podczas pandemii.

W swoim rankingu magazyn Forbes wskazał firmy, które w ostatnich latach osiągnęły szczególne sukcesy. Obecność na liście Diamentów Forbes 2022 potwierdza także naszą wiarygodność wśród klientów i partnerów biznesowych. Jesteśmy dumni i szczęśliwi, że należymy do tego grona. Obiecujemy nie zwalniać tempa i wciąż rozwija nasze portfolio produktowe!

Purinova wśród Diamentów Forbes 2022