11 Kwietnia 2018

Cykl szkoleń w centrali firmy Purinova w Bydgoszczy

W ostatnich miesiącach w centrali firmy Purinova w Bydgoszczy odbyły się kolejne szkolenia w ramach naszego cyklu edukacyjnego. Uczestniczyli w nich wykonawcy, którzy w ramach swojej działalności biznesowej wykorzystują system pian poliuretanowych Purios.

O profesjonalny przebieg szkoleń zadbali nasi eksperci z działu handlowego. Nie zabrakło solidnej dawki wiedzy teoretycznej jak i możliwości praktyki w dziedzinie aplikacji naszej piany.

W części teoretycznej zaproszeni goście mieli okazję poszerzyć swoją wiedzę z zakresu zasad i sposobów przetwarzania systemów Purios. Ważnym aspektem były również zagadnienia biznesowe związane z dobrymi praktykami przy sprzedaży poliuretanów.

Część praktyczna była okazją do poznania i przećwiczenia technicznych elementów aplikacji piany. Uczestnicy zostali zaznajomieni z urządzeniami wykorzystywanymi w procesie natrysku, a następnie mogli go przećwiczyć pod okiem naszego fachowca na specjalnie przygotowanych makietach. Wszyscy zostali przy tym wyposażeni w odpowiednie kombinezony i maski.

Nasi goście otrzymali także certyfikaty potwierdzając zdobytą wiedzę i posiadane kwalifikacje praktyczne. Serdecznie dziękujemy wszystkim, których gościliśmy dotychczas na naszych szkoleniach. Również dla nas jest to doskonała okazja do dyskusji i wymiany doświadczeń z uczestnikami, aby móc tworzyć jeszcze lepsze produkty. Planowane są już kolejne szkolenia, na które można się zgłaszać za pomocą naszego krótkiego formularza. Na zachętę przedstawiamy opinię jaka dotarła do nas od jednego z uczestników:

Szkolenie zostało przeprowadzone bardzo profesjonalnie. Byłem przekonany że o pianie wiem już wszystko, ale okazało się że wiedza zdobyta na tym szkoleniu wniosła wiele wiedzy teoretycznej, jak i praktycznej. Podziękowania z mojej strony dla prowadzących szkolenie. Wasza wiedza przekazywana na szkoleniach jest bezcenna. Dzięki wam moja firma jest w stanie świadczyć usługi na najwyższym poziomie i konkurować z najlepszymi.
Szkolenia w centrali Purinova