21 Września 2023

Circular Economy – nasz film na VIII Festiwalu Filmów Odpowiedzialnych!

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że nasz film “Circular Economy - Tworzymy lepszą przyszłość” został zakwalifikowany do udziału w VIII Festiwalu Filmów Odpowiedzialnych „17 Celów” w kategorii biznes! To niesamowite osiągnięcie, którym chcielibyśmy podzielić.


O Festiwalu

Festiwal Filmów Odpowiedzialnych to wydarzenie kulturalne promujące filmy i produkcje, które angażują się w ważne kwestie społeczne, środowiskowe i ekonomiczne. Organizatorem wydarzenia jest Fundacja CSR Res Severa. Jest to jedyny w Polsce festiwal poświęcony filmom dokumentalnym i promocyjnym wyprodukowanym przez 3 sektory (samorządy, przedsiębiorstwa i organizacje pozarządowe) z zakresu  zrównoważonego rozwoju i społecznej odpowiedzialności biznesu. Nazwa Festiwalu nawiązuje do Agendy ONZ i zawartych w niej 17 Globalnych Celów (Sustainable Development Goals – SDGs). Tegoroczna, ósma edycja odbędzie się w dniach 24-29 września – co roku festiwal organizowany jest w okolicach rocznicy uchwalenia Agendy ONZ na Rzecz Zrównoważonego Rozwoju 2030, która przypada 25 września.


Nagroda Publiczności

To nie koniec dobrych wieści. W ramach Festiwalu zostanie również przyznana nagroda publiczności, a zwycięzca zostanie wybrany w głosowaniu online. Już od 24 września, podczas inauguracji festiwalu, zostanie odblokowany formularz do głosowania. Serdeczne zachęcamy do wsparcia filmu Purinova, za pośrednictwem którego mamy okazję pokazać jak bardzo jesteśmy zaangażowani w kwestie związane z gospodarką o obiegu zamkniętym.


Razem możemy więcej

Zachęcamy do aktywnego uczestnictwa i oddania głosu na film Circular Economy, za pośrednictwem którego mamy okazję pokazać jak bardzo jesteśmy zaangażowani w kwestie związane z gospodarką o obiegu zamkniętym. Jest to da nas również okazja do promowania naszej misji związanej z odpowiedzialnym podejściem do biznesu i środowiska. To właśnie między innymi dzięki takim inicjatywom nasze działania mogą docierać do szerszej publiczności i tworzyć pozytywną zmianę.

Jesteśmy dumni z naszego osiągnięcia i czekamy z niecierpliwością na start Festiwalu, aby wspólnie oddać głos na “Circular Economy”.
VIII Festiwal Filmów Odpowiedzialnych