Laborant/Laborantka

Dodano: 24 Października 2023
Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą produkcyjną działającą w branży chemicznej. Stawiamy zarówno na rozwój nowych technologii jak i ludzi. Rezultatem tego są własne patenty na innowacyjne rozwiązania, które pozwalają nam skutecznie konkurować na międzynarodowej arenie.

Zakres obowiązków:
  • Wykonywanie badań fizykochemicznych jakościowych oraz ilościowych surowców oraz produktów (próbki niewodne),
  • Obsługa wyposażenia pomiarowego i badawczego,
  • Przygotowywanie odczynników i roztworów wykorzystywanych do analiz fizykochemicznych według wytycznych,
  • Umiejętności obchodzenia się z r-r kwasów, zasad i rozpuszczalników,
  • Dbałość o sprzęt oraz porządek na stanowisku pracy,
  • Wystawianie wyników, certyfikatów oraz zatwierdzanie jakości surowców w wewnętrznym systemie.

Podstawowe wymagania:
  • Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym, czterobrygadowym,
  • Wykształcenia chemiczne techniczne lub wyższe,
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office (zwłaszcza Excel),
  • Dobra organizacja pracy,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Komunikatywność i samodzielność.
Oferujemy:
  • Stabilne miejsce pracy i warunki zatrudnienia,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Dofinansowanie do wypoczynku letniego, tzw. "wczasów pod gruszą" dla Pracowników oraz ich dzieci,
  • Dodatek finansowy w postaci pieniężnej lub bonów świątecznych,
  • Prywatną opiekę medyczną w Medicover dla Pracowników z możliwością rozszerzenia do pakietów: partnerskiego lub rodzinnego,
  • Dofinansowanie do programu sportowego - karty Multisport,
  • Zniżkę na edukację dla pracowników we współpracy z WSB Merito,
  • Program podnoszący kompetencje zawodowe w postaci finansowania kursów, szkoleń, studiów i innych aktywności podnoszących kompetencje zawodowe Pracownika,
  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego na atrakcyjnych warunkach.

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie na poniższy formularz: