Specjalista ds. Technicznych w obszarze Automatyki

Dodano: 26 Października 2022
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Podstawowe wymagania:
  • wykształcenie wyższe w zakresie Automatyki, Robotyki lub Mechatroniki,
  • co najmniej trzyletnie doświadczenie zawodowe, mile widziane w zakładzie produkcyjnym,
  • znajomość komunikacji Profinet, Modbus TCP/IP oraz innych pokrewnych,
  • umiejętność programowania sterowników PLC Siemens, paneli operatorskich HMI oraz tworzenia wizualizacji procesu HMI, SCADA,
  • znajomość oprogramowania SIMATIC STEP7, TIA Portal oraz SIMATIC WinCC,
  • zdolność do planowania z wyprzedzeniem, przewidywania trudności i w razie potrzeby proponowania działań korygujących,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • znajomość j. angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej.

Zakres obowiązków:
  • aktywny udział w opracowywaniu/programowaniu systemów i aplikacji wspierających produkcję i inne obszary w zakładzie produkcyjnym,
  • tworzenie kompletnych układów automatyki dla procesów produkcyjnych w oparciu o bieżące wymagania,
  • aktywne uczestniczenie w projektach związanych z automatyzacją produkcji,
  • analiza dostępnych na rynku rozwiązań automatyzacji produkcji oraz określanie możliwości ich wdrożenia w zakładzie,
  • przygotowywanie wycen zadań związanych z obszarem automatyzacji oraz pośrednia kontrola realizacji tych zadań,
  • zarządzanie zamówieniami i umowami z usługodawcami zewnętrznymi w obszarze automatyki,
  • zapewnienie terminowej realizacji wszystkich przypisanych projektów w ramach zakresu i jakości.
Oferujemy:
  • stabilne miejsce pracy i warunki zatrudnienia,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • dofinansowanie do wypoczynku letniego, tzw. "wczasów pod gruszą" dla Pracowników oraz ich dzieci,
  • dodatek finansowy w postaci pieniężnej lub bonów świątecznych,
  • prywatną opiekę medyczną w Medicover dla Pracowników z możliwością rozszerzenia do pakietów: partnerskiego lub rodzinnego,
  • dofinansowanie do programu sportowego - karty Multisport,
  • zniżkę na edukację dla pracowników we współpracy z WSB,
  • program podnoszący kompetencje zawodowe w postaci finansowania kursów, szkoleń, studiów i innych aktywności podnoszących kompetencje zawodowe Pracownika,
  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego na atrakcyjnych warunkach.