Specjalista ds. Technicznych- mechanik

Dodano: 25 Listopada 2021
Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą produkcyjną działającą w branży chemicznej. Stawiamy zarówno na rozwój nowych technologii jak i ludzi. Rezultatem tego są własne patenty na innowacyjne rozwiązania, które pozwalają nam skutecznie konkurować na międzynarodowej arenie. Aktualnie w związku z intensywnym rozwojem poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
Zakres obowiązków:

  •          opracowywanie koncepcji zmian technicznych w instalacji chemicznej przy współudziale działu badawczo-rozwojowego,
  •          analiza techniczna projektów modernizacyjnych i inwestycyjnych,
  •          pośrednie kierowanie projektami modernizacyjnymi i inwestycyjnymi,
  •          prowadzenie dokumentacji technicznej opracowanych lub nadzorowanych projektów modernizacyjnych i inwestycyjnych,
  •          przygotowywanie zestawień materiałowych dla opracowanych koncepcji lub projektów,
  •          współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie doboru urządzeń do opracowywanych lub nadzorowanych projektów,
  •          współpraca z innymi działami spółki oraz projektantami zewnętrznymi w zakresie nadzorowanych projektów,

Podstawowe wymagania:

  •          wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki mechaniczne
  •          praca w firmie chemicznej w dziale technicznym, produkcyjnym lub badawczo-rozwojowym będzie dodatkowym atutem
  •          umiejętność tworzenia schematów oraz rysunków technicznych w programie AutoCAD, SolidWorks lub podobnym,
  •          dobra organizacja pracy własnej,
  •          kreatywność,
  •          umiejętność  radzenie sobie ze stresem i zadaniami wykonywanymi pod presją czasu
  •          sumienność i dokładność,
  •          umiejętności analityczne,
  •          umiejętność pracy zespołowej i partnerskiej
  •          prawo jazdy kat. B,
  •          znajomość j. angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  •          Stabilne miejsce pracy i warunki zatrudnienia;
  •          Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  •          Dofinansowanie do wypoczynku letniego, tzw. "wczasów pod gruszą" dla Pracowników oraz ich dzieci;
  •          Dodatek finansowy w postaci pieniężnej lub bonów świątecznych;
  •          Prywatną opiekę medyczną w Medicover dla Pracowników z możliwością rozszerzenia do pakietów: partnerskiego lub rodzinnego;
  •          Dofinansowanie do programu sportowego - karty Multisport;
  •          Zniżkę na edukację dla pracowników we współpracy z WSB;
  •          Program podnoszący kompetencje zawodowe w postaci finansowania kursów, szkoleń, studiów i innych aktywności podnoszących kompetencje zawodowe Pracownika;
  •          Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego na atrakcyjnych warunkach