Specjalista ds. Technicznych

Dodano: 15 Czerwca 2022
Miejsce pracy: Bydgoszcz

Zakres obowiązków:
  • opracowywanie koncepcji zmian technicznych w instalacji chemicznej przy współudziale działu badawczo-rozwojowego,
  • analiza techniczna projektów modernizacyjnych i inwestycyjnych,
  • pośrednie kierowanie projektami modernizacyjnymi i inwestycyjnymi,
  • prowadzenie dokumentacji technicznej opracowanych lub nadzorowanych projektów modernizacyjnych i inwestycyjnych,
  • przygotowanie zestawienia materiałowego dla opracowanych koncepcji lub projektów,
  • współpracę z firmami zewnętrznymi w zakresie doboru urządzeń do opracowywanych lub nadzorowanych projektów,
  • współpracę z innymi działami spółki oraz projektantami zewnętrznymi w zakresie nadzorowanych projektów.

Podstawowe wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki mechaniczne,
  • doświadczenie zdobyte w pracy w firmie chemicznej w dziale technicznym, produkcyjnym lub badawczo-rozwojowym będzie dodatkowym atutem,
  • umiejętność tworzenia schematów oraz rysunków technicznych w programie AutoCAD, SolidWorks lub podobnym,
  • dobra organizacja pracy własnej,
  • kreatywność,
  • radzenie sobie ze stresem i zadaniami wykonywanymi pod presją czasu,
  • sumienność i dokładność,
  • umiejętności analityczne,
  • umiejętność pracy zespołowej i partnerskiej,
  • czynne prawo jazdy kat. B,
  • znajomość j. angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:
  • Stabilne miejsce pracy i warunki zatrudnienia;
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Dofinansowanie do wypoczynku letniego, tzw. "wczasów pod gruszą" dla Pracowników oraz ich dzieci;
  • Dodatek finansowy w postaci pieniężnej lub bonów świątecznych;
  • Prywatną opiekę medyczną w Medicover dla Pracowników z możliwością rozszerzenia do pakietów: partnerskiego lub rodzinnego;
  • Dofinansowanie do programu sportowego - karty Multisport;
  • Zniżkę na edukację dla pracowników we współpracy z WSB;
  • Program podnoszący kompetencje zawodowe w postaci finansowania kursów, szkoleń, studiów i innych aktywności podnoszących kompetencje zawodowe Pracownika;
  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego na atrakcyjnych warunkach