Specjalista ds. sprzedaży/Key Account Manager (kleje)

Dodano: 26 Lipca 2021
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Zakres obowiązków:
• identyfikacja potrzeb klientów i aktywne współtworzenie produktów do ich potrzeb – w  szczególności w branży klejowej,
• profesjonalne doradztwo techniczne z zakresu oferowanego asortymentu,
• umiejętność diagnozy potrzeb i prowadzenia obsługi klienta,
• prowadzenie negocjacji handlowych,
• aktywne pozyskiwanie nowych klientów – w tym działania sprzedażowe na rynku polskim, jak i rynkach zagranicznych.odpowiedzialność za kompleksową realizację procesu Logistycznego,

Nasze oczekiwania:
• znajomość rynku klejów poliuretanowych,
• wykształcenie wyższe – preferowane chemiczne,
• doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata. Mile widziane doświadczenie w branży meblarskiej,
• łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
• nastawienie na realizację celu,
• bardzo dobra organizacja pracy własnej,
• znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Oferujemy:
• stabilne miejsce pracy i warunki zatrudnienia,
• możliwość rozwoju w strukturach firmy,
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• dofinansowanie do „wczasów pod gruszą”, bony świąteczne,
• możliwość skorzystania z ubezpieczenia na atrakcyjnych warunkach,
• dofinansowanie zewnętrznych szkoleń rozwojowych,
• niezbędne narzędzia pracy (w tym laptop, telefon, samochód).