Specjalista ds. obsługi inwestycji budowlanych (Polska Płn) (Polska Płd) – 2 wakaty

Dodano: 26 Sierpnia 2022
Miejsce pracy: praca zdalna
Podstawowe wymagania:
  • Pozyskiwanie oraz obsługa klientów inwestycyjnych, deweloperów i hurtowni budowlanych;
  • Doradztwo techniczne;
  • Zapewnienie najwyższych standardów obsługi klienta, zgodnych z polityką firmy;
  • Bieżące raportowanie realizowanie działań oraz dot. sytuacji rynkowej;
  • Współuczestnictwo w działaniach promocyjnych i marketingowych wraz z innymi pracownikami firmy;
  • Współpraca z innymi działami firmy.
Zakres obowiązków:
  • Wykształcenie techniczne (średnie lub wyższe);
  • Doświadczenie związane z pracą na stanowisku samodzielnego handlowca / obsługą inwestycji w zakresie sprzedaży i dostaw materiałów;
  • Znajomość branży budowlanej i rynku inwestycyjnego;
  • Znajomość  rynku w zakresie planowanych i realizowanych inwestycji budowlanych oraz funkcjonowania firm wykonawczych;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Bardzo dobra organizacja własnej pracy, ustalanie priorytetów;
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość MS Excel.
Oferujemy:
  • Pracę w regionie PŁD Polska – 1 wakat; pracę w regionie PŁN Polska – 1 wakat;
  • Stabilne miejsce pracy i warunki zatrudnienia;
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę – wynagrodzenie podstawowe oraz system prowizyjny;
  • Niezbędne narzędzia pracy;
  • Pełne wdrożenie;
  • Możliwość pracy zdalnej/hybrydowej;
  • Dofinansowanie do wypoczynku letniego, tzw. "wczasów pod gruszą" dla Pracowników oraz ich dzieci;
  • Dodatek finansowy w postaci pieniężnej lub bonów świątecznych;
  • Prywatną opiekę medyczną w Medicover dla Pracowników z możliwością rozszerzenia do pakietów: partnerskiego lub rodzinnego;
  • Dofinansowanie do programu sportowego - karty Multisport;
  • Zniżkę na edukację dla pracowników we współpracy z WSB;
  • Program podnoszący kompetencje zawodowe w postaci finansowania kursów, szkoleń, studiów i innych aktywności;
  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego na atrakcyjnych warunkach.