Specjalista ds. badań i rozwoju

Dodano: 27 Kwietnia 2021

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą produkcyjną działającą w branży chemicznej. Stawiamy zarówno na rozwój nowych technologii jak i ludzi. Rezultatem tego są własne patenty na innowacyjne rozwiązania, które pozwalają nam skutecznie konkurować na międzynarodowej arenie.

Podstawowe wymagania:

  • Wykształcenie wyższe chemiczne
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Dokładność i samodzielność
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

Zakres obowiązków:
  • Przygotowywanie i opracowywanie bieżącej dokumentacji produktowej (MSDS, TDS, DWU, IP, etykiety, deklaracje, tłumaczenia i inne)
  • Monitorowanie zmian w przepisach prawnych dotyczących obrotu chemikaliami i ich oznakowania (REACH, CLP i inne)
  • Weryfikowanie dokumentów surowców pod kątem zgodności z bieżącymi przepisami
  • Wsparcie z zakresu REACH i CLP oraz przygotowywanie dokumentacji
  • Analizy związane z polityką Działu i firmy (aktualne tredny, innowacje itp.) oraz udział w projektach badawczo rozwojowych
  • Uczestniczenie w procesie nad badaniami zlecanymi na zewnątrz na potrzeby R&D firmy, współpraca z laboratoriami, uczelniami i ośrodkami badawczo-rozwojowymi
  • Prowadzenie procesów certyfikacji produktów
  • Rejestracja i wysyłki próbek

Oferujemy:
  • Stabilne miejsce pracy i warunki zatrudnienia
  • Możliwość rozwoju
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • Dofinansowanie do „wczasów pod gruszą”, bony świąteczne
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Zainteresowane osoby prosimy o wypełnienie formularza poniżej.