Specjalista ds. Analizy Instrumentalnej

Dodano: 29 Września 2021
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Zakres obowiązków:
• przeprowadzanie analiz, dokumentacja i opracowywanie wyników
• samodzielna obsługa sprzętu analitycznego, w tym kalibracja i sprawdzanie urządzeń oraz wymiana podstawowych elementów eksploatacyjnych
• wdrażanie i walidacja metod analitycznych
• ścisła współpraca w Technologami w zakresie prac badawczo- rozwojowych prowadzonych w firmie

Podstawowe wymagania:
• wykształcenie wyższe chemiczne (preferowana analityka chemiczna)
• umiejętność analitycznego myślenia i nieszablonowego podejścia do rozwiązywania problemów
• Inicjatywa i samodzielność w działaniu
• gotowość do stałego uczenia się
• umiejętność obsługi i interpretacji danych HPLC, GPC, MALDI ToF
• znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na śledzenie fachowej literatury
• mile widziana znajomość technik GC-MS lub analizy termicznej (TGA, DSC)

Oferujemy:
• stabilne miejsce pracy i warunki zatrudnienia,
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• dofinansowanie do „wczasów pod gruszą”, bony świąteczne,
• dostęp do platformy do nauki języków: angielskiego i niemieckiego,
• zniżka na edukację dla pracowników we współpracy z WSB,
• możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego na atrakcyjnych warunkach.