Koordynator Transportu Morskiego

Dodano: 23 Czerwca 2022
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Twój zakres obowiązków:
  • zarządzanie podległym zespołem w zakresie logistyki transportu morskiego;
  • zapewnienie, organizacja i nadzór nad środkami i procesem transportu morskiego w firmie;
  • nadzór nad terminową obsługą, kompletacją i archiwizacją dokumentacji: przewozowej, celnej, przyjęć i wydań;
  • koordynowanie dostaw kontenerowych do magazynów zewnętrznych za granicą;
  • prowadzenie bieżącej oceny dostawców oraz analiza rynku transportowego;
  • przygotowywanie raportów;
  • przygotowywanie procedur wewnętrznych.

Nasze wymagania:
  • minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;
  • znajomość przepisów INCO terms - wykorzystywane w codziennej pracy;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel;
  • prawo jazdy kat. B;
  • doskonałe umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne;
  • umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy:
  • stabilne miejsce pracy i warunki zatrudnienia,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • dofinansowanie do wypoczynku letniego, tzw. "wczasów pod gruszą" dla Pracowników oraz ich dzieci,
  • dodatek finansowy w postaci pieniężnej lub bonów świątecznych,
  • prywatną opiekę medyczną w Medicover dla Pracowników z możliwością rozszerzenia do pakietów: partnerskiego lub rodzinnego,
  • dofinansowanie do programu sportowego - karty Multisport,
  • zniżkę na edukację dla pracowników we współpracy z WSB,
  • program podnoszący kompetencje zawodowe w postaci finansowania kursów, szkoleń, studiów i innych aktywności podnoszących kompetencje zawodowe Pracownika,
  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego na atrakcyjnych warunkach.