Inżynier Procesów Chemicznych

Dodano: 15 Czerwca 2022
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Podstawowe wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne: technologia procesów chemicznych, inżyniera chemiczna, inżynieria procesowa;
  • wiedza z zakresu procesów chemicznych i aparatury przemysłu chemicznego.
  • mile widziane doświadczenie w przemyśle chemicznym.
  • duża samodzielność, umiejętność planowania i organizacji pracy własnej.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację;
  • Biegła znajomość oprogramowania ze środowiska MS Office.
Zakres obowiązków:
  • optymalizacja bieżących i opracowywanie nowych koncepcji przebiegu procesów chemicznych na istniejących oraz nowobudowanych instalacjach;
  • wsparcie merytoryczne innych działów w obszarze bieżących i przyszłych projektów;
  • aktywne poszukiwanie nowych rozwiązań i trendów w branży chemicznej i procesowej;
  • pozyskiwanie i przygotowywanie niezbędnych danych potrzebnych do oceny i realizacji projektów rozwojowych;
  • wsparcie w zakresie przekształcania celi biznesowych w projekty inwestycyjne;
  • kontakt z podmiotami zewnętrznymi w zakresie technologii i rozwiązań technicznych;
  • udział w targach i konferencjach branżowych;
  • przygotowywanie zestawień, raportów i analiz.
Oferujemy:
  • stabilne miejsce pracy i warunki zatrudnienia,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • dofinansowanie do wypoczynku letniego, tzw. "wczasów pod gruszą" dla Pracowników oraz ich dzieci,
  • dodatek finansowy w postaci pieniężnej lub bonów świątecznych,
  • prywatną opiekę medyczną w Medicover dla Pracowników z możliwością rozszerzenia do pakietów: partnerskiego lub rodzinnego,
  • dofinansowanie do programu sportowego - karty Multisport,
  • zniżkę na edukację dla pracowników we współpracy z WSB,
  • perspektywę rozwoju oraz możliwość zdobycia dodatkowych umiejętności i uprawnień,
  • program podnoszący kompetencje zawodowe w postaci finansowania kursów, szkoleń, studiów i innych aktywności podnoszących kompetencje zawodowe Pracownika,
  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego na atrakcyjnych warunkach.