Automatyk obiektowy

Dodano: 22 Kwietnia 2021

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą produkcyjną działającą w branży chemicznej. Stawiamy zarówno na rozwój nowych technologii jak i ludzi. Rezultatem tego są własne patenty na innowacyjne rozwiązania, które pozwalają nam skutecznie konkurować na międzynarodowej arenie.

Podstawowe wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie techniczne kierunek automatyka, mechatronika, robotyka
  • Podstawowa znajomość zagadnień związanych z elektryką, elektroniką i automatyką mile widziana znajomość sterowników PLC Siemens
  • Komunikatywność
  • Asertywność
  • Gotowość do pracy w systemie II zmianowym
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Podstawowa znajomość zagadnień automatyki obiektowej: zaworów regulacyjnych i odcinających, czujników temperatury i ciśnienia, przepływomierzy masowych, pomiarów poziomu, przesyłania danych światłowodem, przewodami sygnałowymi
  • Doświadczenie zawodowe w zawodzie automatyka obiektowego będzie dodatkowym atutem
  • Uprawnienia elektroenergetyczne w grupie 1 do 1kV będą dodatkowym atutem

Zakres obowiązków:
  • Usuwanie awarii urządzeń automatycznych
  • Branie czynnego udziału w nowych uruchomieniach
  • Montaż armatury i urządzeń automatycznych
  • Serwis elementów automatyki
  • Układanie tras kablowych, przewodów elektrycznych i sterowniczych

Dodatkowe działania:
  • Definiowanie i realizacja usprawnień maszyn i instalacji poprzez urządzenia automatyki

Oferujemy:
  • stabilne miejsce pracy i warunki zatrudnienia
  • możliwość rozwoju
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • dofinansowanie do „wczasów pod gruszą”, bony świąteczne
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Zainteresowane osoby prosimy o wypełnienie formularza poniżej.