Aparatowy w laboratorium syntez

Dodano: 27 Kwietnia 2021

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą produkcyjną działającą w branży chemicznej. Stawiamy zarówno na rozwój nowych technologii jak i ludzi. Rezultatem tego są własne patenty na innowacyjne rozwiązania, które pozwalają nam skutecznie konkurować na międzynarodowej arenie.

Podstawowe wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie techniczne (chemia lub kierunki pokrewne)
  • Dobra organizacja pracy własnej
  • Zdolności manualne do pracy z aparaturą chemiczną
  • Znajomość używanych substancji używanych w trakcie syntezy i wynikających z nich zagrożeń
  • Umiejętność pracy w zespole

Zakres obowiązków:
  • Przeprowadzanie procesów technologicznych, głównie procesów eksperymentalnych wraz z przygotowaniem zestawu reakcyjnego pod te procesy
  • Poprawne wykorzystywanie i dbałość o aparaturę oraz sprzęty znajdującą się w miejscu pracy,
  • Udział w pracach związanych z doskonaleniem działania laboratorium
  • Przestrzeganie przepisów BHP
  • Praca w systemie trzyzmianowym, czterobrygadowym (organizacja pracy w ruchu ciągłym)

Mile widziane:
  • Posiadanie uprawnień na wózki widłowe

Oferujemy:
  • Stabilne miejsce pracy i warunki zatrudnienia
  • Możliwość rozwoju
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • Dofinansowanie do „wczasów pod gruszą”, bony świąteczne
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Zainteresowane osoby prosimy o wypełnienie formularza poniżej.