Analityk Rynku Chemicznego

Dodano: 19 Lipca 2022
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Podstawowe wymagania:
  • Monitorowanie cen produktów chemicznych z wykorzystaniem serwisów, portali i  innych kanałów dedykowanych;
  • Sporządzanie raportów odnoszących się do wskazanego segmentu rynku chemicznego na zlecenie Przełożonego;
  • Sporządzanie raportów o charakterze daily news na podstawie analizy wydarzeń na rynku chemicznym w oparciu o dedykowane źródła;
  • Analiza działań konkurencji oraz badań rynku;
  • Sporządzanie raportów cenowo-kosztowych przy współpracy z działem controllingu.
Zakres obowiązków:
  • Wykształcenie wyższe chemiczne;
  • Doświadczenie związane z wyszukiwaniem informacji, analizą danych i wyciąganiem wniosków;
  • Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym;
  • Znajomość MS Excel.
Oferujemy:
  • Stabilne miejsce pracy i warunki zatrudnienia;
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Dofinansowanie do wypoczynku letniego, tzw. "wczasów pod gruszą" dla Pracowników oraz ich dzieci;
  • Dodatek finansowy w postaci pieniężnej lub bonów świątecznych;
  • Prywatną opiekę medyczną w Medicover dla Pracowników z możliwością rozszerzenia do pakietów: partnerskiego lub rodzinnego;
  • Dofinansowanie do programu sportowego - karty Multisport;
  • Zniżkę na edukację dla pracowników we współpracy z WSB;
  • Program podnoszący kompetencje zawodowe w postaci finansowania kursów, szkoleń, studiów i innych aktywności;
  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego na atrakcyjnych warunkach.