Analityk Procesów Biznesowych (przedsiębiorstwo produkcyjne)

Dodano: 29 Września 2021
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Podstawowe wymagania:
• doświadczenie w modelowaniu i mapowaniu procesów biznesowych w firmie produkcyjnej – min 3 lata,
• zdolność analitycznego myślenia,
• znajomość metodyki związanej z modelowaniem procesów biznesowych przedsiębiorstwa,
• znajomość narzędzi wspierających modelowanie procesów biznesowych,
• umiejętność pracy samodzielnej, jak i zespołowej,
• umiejętność wyznaczania wskaźników KPI, a następnie ich realizacji,
• komunikatywność, pozwalająca na przeprowadzenie rozmów z przedstawicielami innych działów w  celu zebrania informacji o procesie, jego przebiegu,
• wnikliwość i zaangażowanie w wykonywanie obowiązków,
• znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację.

Zakres obowiązków:
• poznanie procesów istniejących w firmie oraz dążenie do ich optymalizacji,
• prowadzenie analizy danych procesów istniejących i nowych,
• modelowanie i mapowanie procesów biznesowych przedsiębiorstwa produkcyjnego,
• tworzenie i weryfikacja raportów, mapowania oraz modelowania procesów biznesowych przedsiębiorstwa,
• wsparcie istniejących projektów dotyczących procesów w przedsiębiorstwie,
• rekomendowanie i inicjowanie możliwości nowych rozwiązań dla procesów,
• ścisła współpraca z innymi działami firmy celem poznania i optymalizacji procesów.

Oferujemy:
• stabilne miejsce pracy i warunki zatrudnienia,
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• dofinansowanie do „wczasów pod gruszą”, bony świąteczne,
• kurs języka angielskiego online poprzez platformę edukacyjną,
• możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego na atrakcyjnych warunkach.