19 Maja 2023

Purinova wyłącznym dystrybutorem maszyn i akcesoriów marki GAMA do natrysku systemów poliuretanowych

Jako wiodący producent piany poliuretanowej Purios w Polsce zawsze stawiamy na rozwiązania najwyższej jakości. Dlatego też zawsze uświadamiamy naszym Klientom, że oprócz samego produktu termoizolacyjnego równie ważna jest także jego prawidłowa aplikacja i rodzaj użytego w tym celu sprzętu. Niestety wybór tańszej maszyny z niesprawdzonego źródła może okazać się jedynie pozorną oszczędnością, gdyż finalnie będzie skutkował złą jakością wykonanej termoizolacji.

Profesjonalny sprzęt do aplikacji systemów poliuretanowych

W Purinova rekomendujemy wyłącznie sprawdzone rozwiązania i od 10 lat jesteśmy wyłącznym w Polsce dystrybutorem sprzętu marki GAMA do natrysku piany poliuretanowej, który dodatkowo sygnujemy naszą marką. Ta wieloletnia współpraca jest dowodem na nasze zaufanie i przekonanie o jakości oferowanych maszyn, pistoletów i akcesoriów. Profesjonalny sprzęt przekłada się również na wydajność, komfort pracy aplikatora oraz bezawaryjność, co zapewnia wykonawcy ciągłość pracy.

Jakość i niezawodność sprzętu to jednak nie jedyne wartości, które oferujemy. Jako oficjalny dystrybutor marki GAMA zapewniamy także pełen serwis, naprawę oraz dostęp do oryginalnych części zamiennych, tak aby zapewnić naszym Klientom kompleksowe wsparcie techniczne i utrzymanie urządzeń do aplikacji piany w optymalnym stanie przez cały okres eksploatacji. Dzięki temu wykonawcy zyskują pewność, że maszyny będą działać sprawnie i niezawodnie, nawet po wielu latach użytkowania.

Profesjonalne maszyny marki GAMA

Obsługa maszyn GAMA w praktyce

Wiedza i umiejętności są niemniej kluczowe dla osiągnięcia sukcesu w branży termoizolacji pianą poliuretanową. Dlatego też naszym Klientom oferujemy kompleksowe szkolenia z obsługi maszyn do natrysku piany PUR. Szkolenia prowadzone są przez doświadczonych specjalistów, którzy dzielą się swoją wiedzą i praktycznym doświadczeniem, aby zapewnić przyszłym aplikatorom niezbędne umiejętności do efektywnego i bezpiecznego wykonywania prac związanych z aplikacją piany PUR. Uczestnicy szkoleń otrzymują gotowe wskazówki jak unikać błędów obsługi urządzeń natryskowych i aplikacji piany, a także mają okazję do praktycznej nauki użytkowania profesjonalnych maszyn renomowanej marki.

Zobacz jak wyglądają nasze szkolenia dla aplikatorów ⤵️


Kompleksowe wsparcie

Nasze wsparcie nie kończy się na dostarczeniu sprzętu i przeprowadzeniu szkoleń. Zapewniany doradztwo na każdym etapie  pracy naszych Klientów. Dzięki długoletniej współpracy z marką GAMA, mamy rzetelną wiedzę na temat ich produktów i zastosowań, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować odpowiednie rozwiązania, które pomogą wykonawcą osiągnąć doskonałe rezultaty w branży termoizolacji pianą PUR. Nasi partnerzy zyskują pewność, że ich biznes będzie rozwijał się na solidnym fundamencie niezawodności i jakości.

Pobierz katalog maszyn tutaj
Dowiedz się więcej o szkoleniach dla aplikatorów.