Asystent/ka Zarządu

Dodano: 28 Listopada 2018
Miejsce pracy: Miejsce pracy: Tarnów

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą produkcyjną działającą w branży chemicznej. Stawiamy zarówno na rozwój nowych technologii jak i ludzi. Rezultatem tego są własne patenty na innowacyjne rozwiązania, które pozwalają nam skutecznie konkurować na międzynarodowej arenie. Aktualnie w związku z intensywnym rozwojem poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:
• zapewnienie sprawnej i terminowej obsługi spraw zleconych przez Zarząd
• prowadzenie kalendarza spotkań,
• organizacja, koordynacja i obsługa spotkań,
• organizacja spraw bieżących firmy,
• prowadzenie korespondencji,
• koordynacja przepływu dokumentów,
• aktywna współpraca z działami Spółki,
• inne prace zlecone przez Zarząd,

Oczekiwania:
• samodzielność i szybkość w działaniu, wielozadaniowość,
• doświadczenie na podobnym stanowisku,
• dyspozycyjność,
• bardzo dobra organizacja pracy,
• wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne,
• umiejętność pracy pod presją czasu,
• bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
• bardzo dobra znajomość pakietu Office,
• wykształcenie wyższe,
• prawo jazdy kat. B,

Oferujemy:
• pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie,
• możliwość rozwoju zawodowego,
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• dofinansowanie do „wczasów pod gruszą”, bony świąteczne